Zařízení čínské výroby jasně září na 13. afrických hrách

13. africké hry, které právě probíhají v Akkře v Ghaně, představují sportovní vybavení převážně nesoucí označení „Made in China“, od stolů na stolní tenis až po vzpěračské plošiny.

Toto vybavení si vysloužilo vysokou chválu jak od účastníků, tak od sportovních autorit pro svou vysokou kvalitu.

Zhang Wei, generální ředitel mezinárodního marketingového oddělení společnosti Taishan Sports Group, oficiálního dodavatele vybavení akce, sdílel s agenturou Xinhua hrdost společnosti na to, že byla vybrána pro 13. africké hry. Pro Taishan Sports Group je to první příležitost, kdy dodala na akci vybavení pro 23 sportovních disciplín.

„Je to poprvé, co se stáváme dodavatelem afrických her, cítíme se velmi nadšeni, že naše sportovní vybavení bylo pozitivně uznáno africkými účastníky,“ řekl Zhang a dodal, že veškeré sportovní vybavení odpovídá mezinárodním standardům a mohlo by být použito i na olympijských hrách.

„Kromě toho tu máme tým inženýrů, kteří pomáhají s instalací a používáním veškerého vybavení, a cítíme se poctěni, že můžeme hrát roli v úspěchu her,“ dodal Zhang.

Mustapha Ussif, ghanský ministr pro mládež a sport, ocenil kvalitu vybavení vyrobeného v Číně na pondělní tiskové konferenci a prohlásil, že jde o odkaz afrických her.

„Byl jsem ve všech centrech, kde právě probíhají soutěže, a sportovci jsou velmi nadšení z použitých zařízení,“ řekl.

„Chystáme se v rámci odkazu těchto her mít pro naše týmy modernější a světově standardní vybavení, které využijeme pro trénink na budoucí soutěže,“ dodal ministr.

Na 13. afrických hrách se sešlo více než 4000 sportovců soutěžících ve 29 sportovních disciplínách a jejich ukončení je naplánováno na 23. března.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *