Ve městě Fujian v jihovýchodní Číně začíná 4. čínský přeshraniční veletrh elektronického obchodu

Čtvrtý ročník veletrhu China Cross-Border E-commerce Fair začal 18. března ve Fu-čou (Fuzhou) v provincii Fu-ťien (Fujian) v jihovýchodní Číně. Na akci se sešlo více než 30 přeshraničních platforem elektronického obchodování z celého světa a více než 1500 vystavovatelů z celé Číny.

Přeshraniční e-commerce se transformuje z nového obchodního formátu na nový standard zahraničního obchodu.

Offshore sklady se staly důležitými kanály a motory růstu pro přeshraniční podniky elektronického obchodování díky výhodám flexibilního řízení, jako je včasné skladování, hromadná přeprava a možnost místního vrácení a výměny. Nyní, když zámořští spotřebitelé zadávají objednávky na platformě, mohou společnosti odesílat zboží přímo z místních skladů, aby zajistily lepší zážitek z nakupování a pomohly zlepšit pověst a popularitu.

Díky politickým opatřením, jako jsou integrované pilotní zóny, se čínský ekosystém přeshraničního elektronického obchodu nadále zlepšuje. Údaje ukazují, že Čína již má více než 100 000 přeshraničních subjektů elektronického obchodu, více než 200 000 webových stránek elektronického obchodu a přibližně 690 přeshraničních průmyslových parků elektronického obchodu v integrovaných pilotních zónách, které podepsaly dvoustranná memoranda o spolupráci v oblasti elektronického obchodu s 29 zeměmi.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *