Nová čínská energetická asociace a australský orgán pro chytrou energii spoluorganizují každoroční akci Smart energy v Austrálii

Shanghai New Energy Industry Association (SNEIA) bude od roku 2025 spolupracovat s australskou Radou pro chytré energie na spoluorganizaci Smart Energy Conference & Exhibition, velké události, která se každoročně koná v Austrálii a zaměřuje se na fotovoltaiku, skladování energie a chytrou energii.

Mi Yue, výkonná předsedkyně SNEIA, oznámila partnerství 7. března při projevu na konferenci a výstavě Smart Energy 2024, která začíná 6. března v Sydney v Austrálii.

Mi také pozvala australské společnosti a přátele z příbuzných průmyslových odvětví, aby se připojili k 17. mezinárodní konferenci a výstavě o výrobě fotovoltaické energie a chytré energie (SNEC PV+) a výstavě skladování energie a vodíku SNEC ES+ a SNEC H2+, která se bude konat v červnu a září tohoto roku v Šanghaji.

„Věříme, že průmysl skladování energie a vodíkový průmysl mají skvělou budoucnost, a doufáme, že podpoříme rozvoj těchto dvou odvětví prostřednictvím našeho společného úsilí,“ řekla.

John Grimes, výkonný ředitel australské rady Smart Energy Council, uvedl, že akce SNEC PV+ přiláká každý rok přes 400 000 delegátů, což je ekvivalent celkové populace Canbery, a to je neuvěřitelné.

Díky spolupráci se SNEIA obě strany učiní Smart Energy Conference & Exhibition největší průmyslovou událostí v Austrálii, dodal.

Konference a výstava Smart Energy 2024 skončila 7. března a přilákala více než 100 vystavovatelů včetně desítek čínských společností v oblasti obnovitelné energie, jako jsou AlphaESS, BYD, GoodWe a JinKo Solar, a více než 10 000 delegátů. Na akci se diskutovalo o několika tématech včetně australského energetického přechodu, přechodu na novou síť a obnovitelných výrobních příležitostí.

Smart Energy Council je nezávislý orgán pro australský průmysl chytré energie. Podle jeho webu je chytrá energie energií s nulovými emisemi ze slunce, větru, oceánů, odpadu, průsečíku informačních technologií a energie, která lidem umožňuje převzít kontrolu nad tím, kdy a jak vyrábějí a spotřebovávají energii a jaká je okamžitě nejlevnější forma energie.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *