Čínský a italský módní průmysl prohlubují spolupráci posílením vzájemné výměny

Od úterý do pátku se v Šen-čenu (Shenzhen) v jihočínské provincii Kuang-tung (Guangdong) konal Týden životního stylu Shenzhen-Milan Lifestyle Week, který znamenal prohloubení spolupráce mezi čínským a italským módním průmyslem.

Mario Boselli, prezident nadace Italy China Council Foundation (ICCF), který se dlouhodobě věnuje podpoře čínsko-italské hospodářské a obchodní spolupráce, věří, že čínský trh přináší italským podnikům široké příležitosti.

Shenzhen-Milan Lifestyle Week je důležitým pokusem Šen-čenu a Milána o prohloubení spolupráce a výměny v moderním módním průmyslu.

Podle Raffaelly Godi, předsedkyně Italské komunikační agentury, interakce mezi módním průmyslem obou zemí vysílá silný signál, že dvě odlišné, ale velmi podobné kultury Číny a Itálie se mohou střetnout a vytvořit další kreativní jiskry.

Giliola Adele Maule, prezidentka Camera Showroom Milano, nezávislého sdružení vybraných mezinárodních módních showroomů v Miláně, uvedla, že Fashion Week má obrovský dopad na navazující trh řetězce módního průmyslu, shromažďuje zdroje od domácích a mezinárodních návrhářů, značek, nákupčích, nadací a agentů, podporující koncentraci rozvojových faktorů, rozšiřování průmyslového ekosystému a uvádění nových impulzů do rozvoje módního průmyslu.

Zhao Huizhou, zakladatel a hlavní návrhář Everyway Fashion Group, doufá, že prostřednictvím vzájemného posílení postavení mezi oběma kulturami podpoří spolupráci mezi čínskými a italskými návrháři, módními experty a módní turistikou.

Shenzhen-Milan Lifestyle Week umožnil několik hlubokých dohod o spolupráci mezi čínskými a italskými profesionály v módním průmyslu.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *