Společnost Fanhua Inc. oznamuje provedení dohody se singapurskou White Group Pte. Ltd.

Přední čínský poskytovatel finančních služeb Fanhua Inc. nedávno oznámil, že podepsal první exekuční smlouvu se singapurskou White Group Pte. Ltd. v souladu s dříve zveřejněnou rámcovou dohodou o strategických investicích.

Bylo zjištěno, že dohoda zahrnuje tři aspekty, podle kterých White Group Pte. Ltd. a její partneři investují 500 milionů amerických dolarů do společnosti Fanhua Inc., čímž pomohou společnosti Fanhua Inc. pokročit v jejím inteligentním vývoji a mezinárodní expanzi a také podpoří spolupráci mezi oběma stranami v oblasti lékařských služeb a výroby bionických AI robotů.

Po dokončení investice bude také vyměněn předseda představenstva Fanhua Inc.

Společnost Fanhua Inc., založená v roce 1998, byla v roce 2008 kotována na hlavní desce NASDAQ a vyvinula se v platformu inteligentních finančních služeb pro třetí strany. Poskytuje jednotlivým zástupcům a prodejním organizacím především komplexní řešení integrující technologii, produkty, služby, provoz, kapitál a profesionální podporu.

Odborníci z oboru věří, že tento krok otevřel společnosti Fanhua Inc. inteligentní vývoj a spolupráci s White Group Pte. Ltd., která pomůže společnosti Fanhua Inc. vstoupit na pole AI.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *