Východočínské Lin-i odhaluje kulturní turistickou značku starověkého města Lang-ja a buduje tak novou turistickou dominantu

Lin-i (Linyi), město pojmenované ve starověku jako Lang-ja (Langya), svolalo 12. ledna sérii značkových aktivit pro starobylé město Lang-ja, které bude otevřeno 2. února, s cílem vybudovat novou kulturní turistickou památku.

Za účasti více než 500 renomovaných zprostředkovatelů, zástupců obchodníků, milovníků kulturní turistiky a novinářů si konference o těchto aktivitách stanovila téma jako „Vstup do malebného města Lang-ja“, aby využila přitažlivost krajiny a kultury Lang-ja k dalšímu podnícení rozvoje vysoce kvalitního cestovního ruchu.

Jako nový model společné investice státních a soukromých podniků ztělesňuje Langya Ancient City závazek města dále prohloubit spolupráci veřejného a soukromého sektoru a upevnit místní sektor kulturní turistiky, řekl Zhang Hongliang, zástupce generálního ředitele Shandong Finance Group.

Hu Bing, hlavní kreativní designér Langya Ancient City, vyzval účastníky konference pořádané při příležitosti uvedení značky, aby hledali krásu starobylého města při prohlídkách souvisejících scénických oblastí a prozkoumávání kultury Lang-ja.

Město také uzavřelo strategické dohody o spolupráci s mnoha cestovními kancelářemi, online cestovními kancelářemi a obchodníky při propagaci Langya Ancient City, a udělilo licenci „Základně živého vysílání vlivů kulturního turismu“ na vytvoření nového modelu scénické zóny a živého vysílání pro šíření značky.

V epické halové show pořádané během konference o uvedení značky se diváci důkladně ponořili do legendárního kulturního světa Lang-ja, kde umělci reprezentovali pověstnou historii Lin-i a obdivuhodné kulturní postavy předků a mudrců Lang-ja, jako je otevřenost, odvaha, loajálnost, benevolence a poslušnost.

V týdnu před svým formálním otevřením otevře Langya Ancient City kanály pro rezervaci vstupenek na svém oficiálním účtu WeChat a platformách velkých online cestovních kanceláří a odemkne tak vznikající nový kulturní punc Lin-i ve východočínské provincii Šan-tung (Shandong).


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *