Sinochem International urychlí uspořádání globální marketingové platformy

Sinochem International Corporation v roce 2024 urychlí uspořádání své globální marketingové platformy a podpoří výrobní kapacitu klíčových produktů do zámoří, aby dále posílila celkovou konkurenceschopnost společnosti, uvedl v pondělí China Securities Journal.

Komplexní prodejní síť společnosti vytvořená během let globálního působení umožňuje rozvíjet regionální trhy v jihovýchodní Asii, Japonsku, Evropě, Severní Americe a dalších zemích a neustále rozšiřovat zahraniční prodeje a podporovat koordinovaný rozvoj mezinárodních a domácích trhů.

Pokud jde o globální marketingové platformy, bude Sinochem International sloužit globálním zákazníkům prostřednictvím exportu produktů a lokalizované distribuce, čímž posílí upstream a downstream průmyslového řetězce prostřednictvím digitálního marketingu a marketingového managementu.

Kromě toho společnost plně využije své platformy dvojího obchodu v Singapuru a jihočínské provincii Chaj-nan (Hainan), aby dodala nový impulz rozvoji zámořského podnikání. Bude také věnovat velkou pozornost celkovým trendům na zámořských trzích a přijímat různé marketingové strategie pro různé produkty na základě nabídky a poptávky na trhu.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *