Shandong GEB založí dceřinou společnost v Mexiku

Shandong Golden Empire Precision Machinery Technology Co., Ltd nedávno oznámila, že založí v Mexiku dceřinou společnost Mattesco Mexico a bude investovat do výstavby mexické výrobní základny společnosti, uvedl China Securities Journal vedený společností Xinhua.

Cílem tohoto kroku je dále optimalizovat rozložení mezinárodního strategického rozvoje společnosti a upevnit kooperativní vztahy se zákazníky v automobilovém průmyslu a dalších průmyslových odvětvích v Severní Americe.

Podle oznámení se bude Mattesco Mexico zabývat především výzkumem a vývojem, výrobou a prodejem dílů elektrického pohonu pro nová energetická vozidla.

Shandong Golden Empire Precision Machinery Technology R&D je společnost vyvíjející a vyrábějící ložiskové klece a hlavní automobilové díly se svými produkty široce používanými v železniční dopravě, automobilech, výrobě větrné energie, stavebních strojích, nových energetických vozidlech, domácích spotřebičích a dalším špičkovém vybavení. Je to demonstrační podnik čínského zpracovatelského průmyslu a národní high-tech podnik.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *