Nový nákladní terminál mezinárodního letiště Velana na Maledivách financovaný bankou EXIM je oficiálně uveden do provozu

Nový nákladní terminál mezinárodního letiště Velana na Maledivách financovaný Export-Import Bank of China (EXIM) byl nedávno oficiálně uveden do provozu, podle oficiálních zpráv zveřejněných bankou.

Mezinárodní letiště Velana je jedním z nejdůležitějších mezinárodních letišť na Maledivách a je vstupním letištěm pro návštěvníky na Maledivy. Po zprovoznění nového nákladního terminálu se přepravní kapacita letiště zvýší z 50 000 tun ročně na 120 000 tun ročně, což výrazně zlepší kapacitu letiště pro zpracování obchodního nákladu a podpoří na Maledivách rychlý rozvoj přepravy, cestovního ruchu a dalších průmyslová odvětví.

Tento nový nákladní terminál je vybaven vozidly šetrnými k životnímu prostředí s modernějším vybavením. V novém cargo terminálu se také nachází třípatrová kancelářská budova s ​​55 kancelářskými prostory pro letecké společnosti a makléře.

V posledních letech poskytla na Maledivách Export-Import Bank of China finanční podporu pro řadu projektů v klíčových oblastech, jako jsou bydlení, mosty a letiště, čímž pozitivně přispěla ke zlepšení živobytí místních lidí a udržitelnému hospodářskému a sociálnímu rozvoji v rámci iniciativy Hedvábné stezky.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *