Greenland Group vydává plán rozvoje elektronického obchodování na Hedvábné stezce

Greenland Group se sídlem v Šanghaji v úterý vydala plán rozvoje elektronického obchodování na Hedvábné stezce během slavnostního podpisu s partnery Greenland Global Commodity Trading Hub o spolupráci zaměřené na elektronický obchod na Hedvábné stezce, uvedl China Securities Journal.

Podle nově zveřejněného plánu Greenland Global Commodity Trading Hub založí platformu pro živé vysílání pro konkrétní zemi s názvem G-ONAIR, která bude zkoumat vysoce kvalitní produkty pro elektronický obchod na Hedvábné stezce.

Na základě zkušeností s kultivací a provozováním trhu China International Import Expo (CIIE) zdůrazňuje inovaci a integraci produktů a kulturních zdrojů partnerských zemí elektronického obchodu na Hedvábné stezce jako nabídku k zahájení „trhu dobrých věcí na Hedvábné stezce“.

Greenland Group, která naplno využije své výhody při alokaci zdrojů v zámoří, bude spolupracovat s klíčovými podniky a obchodními asociacemi na podpoře výstavby zámořských skladů a výstavních hal s elektronickým obchodováním na Hedvábné stezce.

Plán také naznačuje, že společnost má založit zámořskou výstavní skupinu elektronického obchodu na Hedvábné stezce a zároveň se aktivně účastnit klíčových domácích výstav.

Prostřednictvím zřízení mezinárodní platformy pro spolupráci a výměnu, školicí základny pro mladé podnikatele a centra případových studií se společnost zavázala propagovat elektronický obchod na Hedvábné stezce prostřednictvím více kanálů.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *