Čínské značky vozí do Angoly kvalitní a cenově dostupné vozy

Čínské automobilové značky přivážejí do Angoly vysoce kvalitní a cenově dostupné vozy, řekl Amadeu Nunes, ministr obchodu Angoly, během svého projevu při slavnostním otevření prvního obchodu 4S společnosti Great Wall Motors (GWM), ve středu v Luandě, hlavním městě Angoly.

Nunes uvedl, že více čínských značek v Angole obohatí automobilový trh v zemi, vytvoří větší konkurenci a nabídne zákazníkům kvalitní a dostupné produkty.

„GWM jako čínská značka opět dokazuje důležitost úzkého obchodního přátelství mezi našimi zeměmi a rád bych zdůraznil, že Čína je jedním ze základních partnerů v našem rozvoji,“ řekl.

Joshwa Lourenco, vedoucí prodeje pro GWM v Angole, řekl agentuře Xinhua, že na angolském trhu působí mnoho čínských značek a zákazníci je dobře přijímají.

„Co se týče ceny i kvality, čínské značky obecně již prokázaly dobré výsledky na angolském trhu,“ řekl.

GWM, přední čínský výrobce sportovně užitkových vozů (SUV) a picku-pů, oficiálně vstoupil na angolský trh spuštěním své první prodejny 4S s modelem prodeje, který využívá komplexní služby spojující prodej, servis a prodej náhradních dílů na jednom místě.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *