Australské firmy se těší na účast na 7. ročníku CIIE

Zástupci australských firem jsou velmi optimističtí a těší se na sedmé China International Import Expo (CIIE), které se bude konat v Šanghaji v listopadu 2024.

„China International Import Expo je jedním z nejdůležitějších dat v kalendáři globálního obchodu a já se opravdu těším na účast na sedmém CIIE,“ řekl James Hudson z australské společnosti zabývající se genomickými vědami.

Na propagační akci pro sedmou CIIE, která se konala v úterý v Sydney, Hudson, ředitel pro korporátní záležitosti společnosti EZZ Life Science Holdings Ltd., řekl agentuře Xinhua, že „pro podniky, jako je EZZ, je to neuvěřitelně důležitá událost, kde se můžeme spojit s novými kupujícími, představit spotřebitelům naše produkty a budovat vztahy na vysoké úrovni.“

Propagační akce pro sedmou CIIE se zúčastnilo téměř 200 zástupců vládních organizací a obchodních sdružení z Číny a Austrálie a také místních podniků.

Účastníci uvedli, že CIIE je důležitým oknem pro podporu obchodu a obchodních vztahů mezi Čínou a Austrálií a vstup do CIIE pomůže místním společnostem lépe se chopit příležitostí v Číně.

Ning Feng, prezident Národního výstavního a kongresového centra v Šanghaji, na akci uvedl, že přípravné práce na sedmou CIIE se zrychlují se smluvní výstavní plochou přesahující 180 000 metrů čtverečních.

„Jsme ochotni pomoci více australským společnostem vstoupit na čínský trh a dosáhnout více úspěchů,“ řekl.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *