Meziodvětvová spolupráce přináší do bílého porcelánu Te-chua novou vitalitu

Nedávno uspořádalo Studio Jean-Charles Pigeau inauguraci a slavnostní podpis dohody v okrese Te-chua (Dehua), ve městě Čchüan-čou (Quanzhou), v provincii Fu-ťien (Fujian) na jihovýchodě Číny. Společnost Deshang Yunci Brand Management Co., Ltd. v Si-anu (Xi’an) podepsala dohodu o spolupráci s Jean-Charles Pigeau Studio a Dehua Yishu Ceramic Research Institute, která podporuje meziodvětvovou spolupráci a přináší novou vitalitu do bílého porcelánu Te-chua, který je také známý jako „Blanc de Chine“.

Jean-Charles Pigeau, viceprezident Čínsko-francouzské kulturní výměnné asociace, je renomovaný francouzský současný umělec a sochař, který spolupracuje s Hermes Foundation a je dlouhodobým návrhářem mnoha mezinárodních luxusních značek.

Bílý porcelán Te-chua je jedinečný materiál, který je v souladu s jeho uměleckou filozofií, řekl Jean-Charles Pigeau. Se založením studia se těší na posílení spolupráce a uvedení bílého porcelánu Te-chua do světa.

Deshang Yunci se chystá odhalit uměleckou sérii špičkového porcelánu. Tato série navržená Studiem Jean-Charles Pigeau je vyrobena z bílého nefritového porcelánu vyvinutého institutem Dehua Yishu Ceramic Research. Jako směs čínských a západních kulturních prvků obsahuje tato kolekce řadu keramických uměleckých děl, která se mohou pochlubit uměleckou i ekonomickou hodnotou.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *