Čínská společnost Bama Tea sdílí čajovou kulturu a hledá spolupráci na fóru Hedvábné stezky

Čína a Laos sdílejí „čajové pouto“, které se datuje odpradávna, a Bama Tea Co., Ltd. se svou vizí „Čaj pro harmonii“ hledá další možnosti výměny s oblastmi produkujícími čaj v Laosu, stejně jako příležitosti ke spolupráci v oblastech inovativních technologií, produktového výzkumu a vývoje a čajové turistiky, říká předseda Bama Tea Wang Wenli.

Wang, zástupce dědice národního nehmotného kulturního dědictví řemeslného projevu „Tie Guan Yin“, ve čtvrtek na druhém fóru Hedvábné stezky pro spolupráci mezi Laosem a Čínou, které se konalo v Lao Vientiane, představil zkušenosti společnosti Bama se spoluprací související s čajem v rámci Iniciativy Hedvábné stezky (BRI), sdílení osvědčené čajové kultury se světem na podporu výměny, vzájemného učení a mezinárodní spolupráce.

Fórum společně zorganizovalo Ministerstvo informací, kultury a cestovního ruchu Laosu, tisková agentura Xinhua a Laoská čínská obchodní komora na téma „Čínsko-laoská komunita se sdílenou budoucností: Nová éra, nové příležitosti, nové paradigma“.

Během fóra se mezi účastníky široce diskutovalo o tématech, jako je rozmanitost, vliv a role čajové kultury a její role při podpoře udržitelného rozvoje.

Jako lídr v oboru je třeba poznamenat, že společnost Bama byla také pozvána, aby se podělila o své produkty na různých propagačních akcích konaných v mnoha zemích.

Během letošního 4. Mezinárodního dne čaje byl například čaj Bama prezentován na různých akcích v sídle OSN v New Yorku, na čínské ambasádě ve Spojených státech, v sídle Organizace spojených národů pro výživu a zemědělství v Římě, kde všude prezentoval čínskou čajovou kulturu.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *