CEIS na podporu mezinárodní komunikace ekonomických informací, pomáhá čínským značkám na cestě do světa

Čínská ekonomická informační služba (CEIS) je ochotna využít své výhody v oblasti zdrojů, aby pomohla více čínským značkám účastnit se mezinárodní soutěže a pomohla čínským podnikům dosáhnout lepšího rozvoje v otevírání se na vysoké úrovni, řekl Xu Yuchang, předseda CIES, v úterý na podfóru 5. Světového mediálního summitu a 2. Mezinárodního komunikačního fóra v Jün-nanu (Yunnan).

Ve svém projevu Xu poukázal na to, že čínské podniky již vstoupily na obrovský světový trh. S hlubokými změnami v globální ekonomické scéně potřebují čínské podniky efektivnější globální komunikaci, aby vytvořily mezinárodní image, posílily mezinárodní vliv a rozšířily mezinárodní spolupráci, což je důležitou součástí snah čínských společností o internacionalizaci.

CEIS je profesionálním poskytovatelem ekonomických informací a služeb přímo pod agenturou Xinhua News Agency, která dlouhodobě sleduje a studuje strategie a cesty rozvoje internacionalizace podnikových značek.

Sledování údajů z její nezávisle vyvinuté vícejazyčné databáze „Xinhua Silk Road“ ukazuje, že v prvních 11 měsících tohoto roku se pozornost zámořských médií a trhu věnovaná ekonomickým informacím o čínských podnicích soustředila hlavně na nový vývoj v oblastech, jako jsou internet, telekomunikace, finance, software a informační technologie, farmaceutika a výroba automobilů. Pozornost byla věnována také novým produktům čínských podniků, novým technologiím, novým obchodním modelům, jakož i jejich finanční výkonnosti, rozložení trhu a projektům mezinárodní spolupráce.

Stále větší počet čínských podniků přebírá iniciativu a aktualizuje své nejnovější informace prostřednictvím zámořských sociálních médií. Neustále také posilují integraci kultury značky s místními kulturami a předvádějí společenskou odpovědnost a humanitární péči.

Xu uvedl, že při potenciálních obtížích, s nimiž se čínské podniky potýkají v globální komunikaci, je CEIS schopen poskytovat podnikům služby, jako jsou komunikační platformy, konzultace think-tanků a vícejazyčná komunikace, čímž účinně napomáhá mezinárodnímu rozvoji podniků a formování image mezinárodních značek.

Pátý Světový mediální summit v Jün-nanu (Yunnan), který spolupořádají zpravodajská agentura Xinhua a lidová vláda provincie Jün-nan, se koná od 4. do 8. prosince za účasti více než 300 zástupců z více než 80 médií, mezinárodních organizací a dalších institucí z téměř 30 zemí a regionů po celém světě.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *