Východočínské Ťiang-su postaví dvě nové základny čisté energie o výkonu 10 milionů kW

Východočínská provincie Ťiang-su (Jiangsu) plánuje do konce roku 2027 vybudovat dvě základny čisté energie s 10 miliony kilowattů v každé z nich, aby dále podpořila zelený a nízkouhlíkový rozvoj provincie.

Očekává se, že do roku 2027 vzroste instalovaná kapacita pobřežní větrné energie a pobřežní fotovoltaiky v pobřežních oblastech Ťiang-su o více než 10 milionů kilowattů, resp.

Aby se zmírnil problém „obtížného dodávání“ čisté energie v severních a jižních oblastech Ťiang-su a účinně podporovala spotřeba nové čisté energie, provincie podpoří průmyslové parky, aby provedly komplexní aplikaci nových technologií energetických systémů, jako jsou AC a DC distribuční síť a nová úložiště, řekl Cheng Liang, ředitel vývojového oddělení State Grid Jiangsu Electric Power Co.

Podle Chenga urychlí State Grid Jiangsu Electric Power Co. také transformaci a modernizaci páteřních sítí v provincii podporou výstavby pobřežních 500kV přenosových kanálů.

Mezitím společnost urychlí digitální transformaci energetických sítí a dále podpoří agregaci a regulaci nové energie, výkonové zátěže a skladování energie prostřednictvím kolaborativního provozu a hierarchického řízení hlavní energetické sítě, distribuční sítě a mikrosítě, řekl Cheng.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *