State Grid Yantai Power Supply Co. přijímá řadu opatření k oživení venkova

Společnost State Grid Yantai Power Supply Company provedla řadu opatření na podporu transformace energie ve venkovských plantážích ve snaze pomoci zvýšit příjmy zemědělců a podpořit revitalizaci venkova.

Jako hlavní výrobní základna jablek v Číně má Čchi-sia (Qixia) ve městě Jen-tchaj (Yantai) ve východočínské provincii Šan-tung (Shandong) plochu pro pěstování jablek téměř 1 milion mu (66 666,7 hektaru) a roční produkci jablek více než 2,1 milionu tun. Odvětví výsadby jablek je v Čchi-sia hlavním odvětvím, které zvyšuje místní příjmy.

Aby pomohla farmářům snížit náklady na zavlažování při výsadbě jablek a zlepšit účinnost zavlažování, společnost State Grid Yantai Power Supply Company elektrifikovala více než 6900 čerpacích studní v Čchi-sia a provádí pravidelné kontroly, aby byla zaručena bezpečná dodávka energie.

Kromě toho společnost optimalizovala podnikatelské prostředí dodávek energie v městečku Kuo-ťia-tien (Guojiadian) ve městě Laj-čou (Laizhou), které je také charakterizováno odvětvím pěstování jablek.

Aby společnost State Grid Yantai Power Supply Company uspokojila poptávku farmářů a podniků v Kuo-ťia-tienu po elektřině, založila zákaznické soubory „one-to-one“ a otevřela kanál služeb zelené energie ve snaze zajistit spolehlivé dodávky energie pro chlazení, balení a zpracování jablek.

V posledních letech společnost zvýšila své úsilí o posílení elektrifikační transformace venkovského pěstitelského průmyslu a urychlila rozvoj zeleného zemědělství ve snaze více přispět k revitalizaci venkova.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *