State Grid pomáhá průmyslu pěstování květin a bonsají v provincii Ťiang-su s bezpečnou dodávkou elektrického proudu

Odvětví pěstování květin a bonsají ve městě Su-čchien (Suqian) v provincii Ťiang-su (Jiangsu) ve východní Číně, podporované společností State Grid Corporation of China (State Grid), se stalo silným impulsem pro místní úsilí o rozvoj „krásné ekonomiky“.

V posledních letech okres Šu-jang (Shuyang) ve městě Su-čchien využil své silné stránky k rozvoji vysoce kvalitního průmyslu květin a okrasných rostlin, jehož jádrem jsou „bonsaje ve stylu Šu-jang“. Šu-jang se nyní může pochlubit více než 10 miliony bonsají s ročním obratem až 4 miliardy jüanů (asi 12,6 miliardy Kč).

„Model ‚rostlina + e-commerce + živé vysílání‘ je nyní základní dovedností pro majitele místních podniků v tomto odvětví,“ řekl Hu Daobing, úředník vesnice Jen-sia (Yanxia) u města Jen-ťi (Yanji) v okrese Šu-jang.

Od výsadby až po provoz by „krásná ekonomika“ ve venkovských oblastech nebyla možná bez bezpečné a spolehlivé elektrické sítě. Podle Zhang Xina, vedoucího základny Livestreaming Base ve vesnici Ša-wan (Shawan) u města Jen-ťi, zdvojnásobila základna úsilí o prozkoumání elektrifikované výsadby a také o vybudování zařízení, jako je automatické elektrické zavlažování a inteligentní skleníky s řízenou teplotou.

Aby byla zajištěna bezpečná a spolehlivá dodávka energie pro zavlažování, osvětlovací systémy a další zařízení pro výsadbu, State Grid spolupracuje s pěstiteli květin v Su-čchien, aby uspokojil jejich různé potřeby v oblasti spotřeby elektřiny. Společnost pomáhá svým zákazníkům při opravách elektrických zařízení a včasném odstraňování bezpečnostních rizik.

Jako další krok plánuje State Grid zahájení projektů v oblastech s nedostatečnými zásobovacími zařízeními a vysokou poptávkou po elektřině a zvýší úsilí při výstavbě energetické infrastruktury, řekl Bao Shuping, ředitel Xinhe Power Supply Station v okrese Šu-jang.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *