Konference o globálních klimatických investicích a financování se bude konat v jihočínském Kuang-čou

Mezinárodní konference o klimatických investicích a financování Pearl Bay v roce 2023 se bude konat v okrese Nan-ša (Nansha) v Kuang-čou (Guangzhou), hlavním městě jihočínské provincie Kuang-tung (Guangdong), od 17. do 18. listopadu.

Konference na téma „Financování klimatu pro lepší svět“ si klade za cíl sloužit zelenému nízkouhlíkovému sektoru vytvořením rozmanitého mezinárodního systému finančních služeb a další podporou rozvoje průmyslových odvětví souvisejících se změnou klimatu v oblasti Guangdong–Hongkong–Macao Greater Bay Area.

Konference plánuje zřídit hlavní místo konání v Nan-ša a zámořská dílčí místa v Singapuru, Paříži a Dubaji.

Zástupci vlády, mezinárodních organizací, finančních institucí a think-tanků budou diskutovat o nové cestě pro zelený a nízkouhlíkový rozvoj a inovace v reakci na změnu klimatu.

Kromě toho bude během konference zahájena řada aktivit, jako je shromažďování projektů globální reakce na změnu klimatu, zpráva o financování klimatu a průmyslovém rozvoji a centrum pro investice a financování klimatu, které předvedou čínské postupy v oblasti investic a financování v oblasti klimatu a demonstrují činnost Číny v reakci na problémy změny klimatu.

Je třeba poznamenat, že konferenci spolupořádají lidová vláda provincie Kuang-tung, agentura Xinhua News Agency a ministerstvo ekologie a životního prostředí.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *