Čínské společnosti se účastní Madrid Tech Show

Na výstavišti IFEMA ve španělské metropoli byla v pondělí zahájena Madrid Tech Show.

Čínské společnosti jako Huawei, China Mobile International a Alibaba se zúčastnily přehlídky, která se zaměřuje na témata jako cloud, kybernetická bezpečnost, velká data, umělá inteligence (AI), e-commerce a digitální marketing.

„Toto je jedna z nejdůležitějších událostí, které v Evropě pořádáme, protože spojuje celý ekosystém digitalizace a můžeme se setkat s výrobci, klienty a inženýry,“ řekl agentuře Xinhua manažer prodejního datového centra ve společnosti Huawei Španělsko Pedro Pablo Laina Marco.

Huawei předvádí produkty, které „snižují uhlíkovou stopu a podporují udržitelnost“, vysvětlil, a také „pomáhají přispět k mnohem zelenější budoucnosti“.

„Již určitou dobu sledujeme španělský trh a myslíme si, že Madrid jako komunikační uzel pro jih Evropy je pro naši společnost velmi důležitý,“ vysvětlil Chen Yong z čínské společnosti Kehua Tech. „Tentokrát jsme přinesli naši nejmodernější technologii a naše mikrodatové centrum a modulární UPS.“

Madrid Tech Show má sedm různých sekcí včetně Big Data a AI, Svět kybernetické bezpečnosti a technologie pro marketing a Svět konektivity, který je věnován telekomunikacím.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *