CIIE je „ideální fórum“ pro posílení přítomnosti v Číně, říká generální ředitel společnosti Danfoss

Šestý ročník veletrhu China International Import Expo (CIIE) je „ideálním fórem“ pro jednání s partnery a tvůrci politik, řekl generální ředitel Danfoss Kim Fausing.

CIIE proběhne v Šanghaji od 5. do 10. listopadu. Pro nadnárodní společnost se sídlem v Dánsku to bude počtvrté, kdy se Expa zúčastní.

Fausing řekl agentuře Xinhua, že Čína je „zásadním trhem“, a zdůraznil udržitelné technologie společnosti Danfoss. Zdůraznil rychlý růst jeho společnosti v Číně za posledních 27 let a dodal, že Čína je pro Danfoss „druhým domácím trhem“.

„Jsme připraveni urychlit zelený přechod v Číně a podpořit národní uhlíkové cíle,“ řekl.

Očekává se, že během nadcházející výstavy Danfoss oznámí partnerství s důležitými strategickými partnery.

„Od zpětného získávání tepla v datových centrech až po elektrifikovaná stavební vozidla, ukážeme skutečný potenciál našich technologií,“ dodal.

Fausing poznamenal, že prezentace „světových předních řešení“ na CIIE bude zásadní pro mezinárodní růst společnosti.

Partnerství s čínskými subjekty připisuje zaměření společnosti Danfoss na dekarbonizaci, což je v souladu s čínskou agendou zeleného rozvoje.

Zdůraznil také význam vývoje řešení v Číně, která by uspokojila místní požadavky.

Závazek společnosti k zelené ekonomice je evidentní také v jejím nedávném spuštění laboratoře Danfoss Global Green Refrigerants Compressors Compressors Laboratory v Tchien-ťinu (Tianjin), „největší a nejpokročilejší“ svého druhu, řekl.

Generální ředitel uvedl, že Danfoss také staví druhou fázi svého kampusu Chaj-v jen (Haiyan) v provincii Če-ťiang (Zhejiang), „aby dále konsolidoval naši stopu v Číně.“


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *