Bailian Group vede velké maloobchodní zákazníky k tomu, aby se chopili příležitostí rozvoje v CIIE

Slavnostní podpis nákupu aliance velkých maloobchodních nákupčích skupiny Shanghai Trading Group se ve středu odpoledne konal v Šanghaji jako jedna z doprovodných akcí probíhajícího 6. China International Import Expo (CIIE).

Čínský maloobchodní gigant, Shanghai Bailian (Group) Co., Ltd., vedl Bright Food Group, Greenland Global Commodity Trading Hub Group, Metro AG, Shanghai Laiyifen Co., Ltd a další členy aliance, aby podepsali smlouvy se zástupci vystavovatelů z celého světa. Kategorie zahrnují potraviny, spotřební zboží, zdravotnické prostředky a další obory související s obživou lidí.

V letošním roce se k alianci připojili čtyři noví členové včetně IKEA China, Shanghai Yuanmai Trading Co., Ltd., Yuyuan Inc. a Alldays, čímž se členská základna rozšířila z 21 členů v roce 2018 na současných 37 členů.

Podle neúplných statistik dosáhli členové maloobchodní aliance od zahájení letošního CIIE předběžných nákupních záměrů pro 55 projektů v celkové výši asi 3,5 miliardy jüanů (asi 11 miliard Kč), včetně 24 projektů, které byly podepsány během ceremonie, řekl Pu Shaohua, prezident skupiny Bailian Group.

Bailian Group posílí výměnu a spolupráci v odvětví, podpoří precizní párování nabídky a poptávky a podpoří přilákání investic a zadávání zakázek CIIE, řekl Ye Yongming, předseda představenstva Bailian Group, a dodal, že společnost bude spolupracovat s více vysoce kvalitními dovozními značkami, aby uvolnila potenciál spotřeby trhu.

Uvádí se, že během předchozích pěti let CIIE činily celkové zakázky společnosti 593 milionů U.S. dolarů, což pomohlo navázání a posílení spolupráce s četnými zahraničními značkami. Během letošního CIIE společnost podepíše 26 projektů spolupráce v hodnotě přibližně 170 milionů U.S. dolarů.

Na letošním veletrhu CIIE se stánek společnosti Best-Links blýskl na výstavní ploše spotřebního zboží a zdůraznil její průzkum a obchodní praktiky v oblasti udržitelného rozvoje a ochrany životního prostředí.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *