Závěrečný ceremoniál 17. kulturního turistického festivalu Yichun Moon

Závěrečný ceremoniál 17. ročníku kulturního turistického festivalu Yichun Moon se konal ve čtvrtek večer 28. září ve východočínské provincii Ťiang-si (Jiangxi).

Ceremoniálu se zúčastnili zahraniční studenti z Yichun University, kteří měli možnost zblízka poznat tradiční čínskou kulturu.

Tematický závěrečný ceremoniál věnovaný kultuře Měsíce sestával ze čtyř klasických lidových atrakcí, které se táhly od sportovního centra v centru města I-čchun (Yichun) až po náměstí za budovou magistrátu a poskytovaly divákům nádhernou vizuální hostinu.

Během ceremoniálu nechyběla ani přehlídka moderních dronů. 1000 dronů vytvořilo 14 nádherných kompozic, které osvětlovaly noc spolu s jasným měsícem na hvězdné obloze.

Během sedmnáctého ročníku kulturního turistického festivalu Yichun Moon, který předcházel nadcházejícímu festivalu poloviny podzimu, se konaly různé akce, které pomohly podpořit místní kulturu a cestovní ruch.

Součástí těchto akcí byly kulturní a umělecké programy a ohňostroj.

V posledních letech, na základě zelených přírodních zdrojů a kulturního dědictví, podporoval okres I-feng (Yifeng) energicky integrovaný rozvoj kulturního a turistického průmyslu a postupně vybudoval řadu projektů kulturního cestovního ruchu, jako je Dongshan Scenic Area, Tianbao Ancient Village atd.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *