Odborníci diskutují o roli financí v hospodářské obnově a globální kooperaci během fóra konaného v Ťing-anu

Odborníci na globální odvětví správy aktiv se nedávno sešli během fóra konaného v Šanghaji ve dnech 21. až 22. října, aby prozkoumali další možnosti využití role financí při usnadňování hospodářské obnovy a globální spolupráce.

Během konference Global Asset Management Forum 2023 Shanghai Suhewan Conference zkoumali řadu souvisejících témat, špičkovou komunikační platformu pro sektor správy aktiv, kterou společně vytvořily šanghajský okres Ťing-an (Jing’an) a fórum Global Asset Management Forum (GAMF).

Mezi těmito odborníky, vědci a profesionály v oblasti správy aktiv z domova i ze zahraničí se podělili o zasvěcené názory na témata, jako jsou výzvy globálního ekonomického oživení a související řešení, trendy a vyhlídky pro finanční průmysl, příležitosti a výzvy pro dlouhodobou správu fondů za současných podmínek a okolností a roli financí při podpoře vytváření udržitelné budoucnosti.

Fórum, které inaugurovalo Shanghai National Institute of Wealth Management na šanghajské ústředí GAMF, bylo svoláno do okresu Ťing-an díky příjemnému obchodnímu prostředí, kde se velké a konkurenční finanční instituce spěchaly usadit.

V budoucnu hodlá oblast Ťing-an aktivně sladit místní rozvoj s výstavbou mezinárodního finančního centra v Šanghaji a globálního centra správy aktiv a vytvořit záliv finančního ústředí řeky Su-čou (Suzhou) využitím prvotřídní výstavby na nábřeží Su-che-wan (Suhewan), aby přilákala více renomovaných institucí pro řízení mezinárodních aktiv, řekl Wang Hua, šéf vlády okresu Ťing-an.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *