Nová Hedvábná stezka v dynamicky se měnící mezinárodní realitě

PAIH Business Forum se koná 4.–5. října ve Varšavě. Jedná se o mezinárodní akci organizovanou Polskou investiční a obchodní agenturou (PAIH) pro sektor malých a středních podniků a její partnery – zástupce regionů a rozvojových institucí.

Motto letošního Fóra zní: „Export začíná zde.“

Je to prostor pro podnikatele, kteří se chtějí rozvíjet a hledat nová řešení a nápady. Zejména pro ty, kteří plánují nebo již začali expandovat na zahraniční trhy.

PAIH Business Forum je jedinečnou příležitostí setkat se osobně s odborníky z více než 70 zahraničních trhů, získat praktické znalosti a obchodní kontakty.

Tématem jednoho z diskusních panelů byla iniciativa Hedvábné stezky (BRI).

Projekt BRI, oznámený v roce 2013, zůstává jedním z nejuznávanějších politických a ekonomických projektů současných čínských úřadů. Jaká je jeho situace po 10 letech, čeho se s jeho pomocí podařilo dosáhnout a jaké příležitosti to nabízí Polsku a zemím Evropské unie? Diskuse kolem BRI poslouží jako výchozí bod pro diskusi o specifikách ekonomické spolupráce s Říší středu, identifikování problémů v obchodu s Čínou a perspektiv, kterým čelí byznys v dynamicky se měnící mezinárodní realitě.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *