Mezinárodní kongresové a výstavní centrum v Ťi-nanu slaví dokončení 1. fáze výstavby

Slavnostní předání Mezinárodního kongresového a výstavního centra Jinan Yellow River se konalo 7. října v Ťi-nanu (Jinan), hlavním městě provincie Šan-tung (Shandong) ve východní Číně. Dokončení první fáze výstavby projektu umožňuje centru zorganizovat v nejbližší době první výstavu.

Odhalením červeného hedvábí hosté společně zahájili odpočítávání do první výstavy v Mezinárodním kongresovém a výstavním centru Jinan Yellow River. Brzy zde začne Mezinárodní výstava obráběcích strojů a inteligentních výrobních zařízení.

Výstavní síň má ocelovou konstrukci se skleněnou kupolí vysokou přes 75 metrů a vypadá jako zářivá perla ležící poblíž břehu Žluté řeky.

Celková čistá výstavní plocha centra dosahuje 510 000 metrů čtverečních včetně čisté výstavní plochy, která má v první fázi téměř 250 000 metrů čtverečních.

Po dokončení se výstaviště stane integrovaným kongresovým a výstavním centrem světové úrovně a bude schopno pořádat významné mezinárodní konference.

Mezitím se očekává, že centrum bude silně podporovat výstavní průmysl ve městě Ťi-nan, aby dosáhlo nových výšin a stalo se klíčovou platformou pro jeho spojení se světem.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *