Album o digitální ekonomice debutuje na třetím Fóru Hedvábné stezky pro mezinárodní spolupráci

Čínsko-anglické dvojjazyčné album s názvem „Digitální ekonomika přispívá k inkluzivnímu růstu, výhody pro všechny“ bylo zveřejněno ve středu na Fóru na vysoké úrovni o digitální ekonomice na třetím Fóru Hedvábné stezky pro mezinárodní spolupráci.

Album vypráví příběhy o společném úsilí Číny a zúčastněných zemí Iniciativy Hedvábné stezky (BRI) při podpoře inovací a rozvoje digitální ekonomiky.

Sestavily je společně China Economic Information Service, oddělení pro inovace a high-tech vývoj, Národní komise pro rozvoj a reformy a National Data Administration.

Digitální ekonomika odpovídá budoucímu vývojovému trendu světa. Od svého návrhu v roce 2017 dala Digitální Hedvábná stezka BRI zcela nové konotace a slouží jako důležitý motor pro vysoce kvalitní vývoj. S postupem konkrétních projektů přinesla digitální spolupráce nové příležitosti a větší rozvojový prostor pro více zúčastněných zemí BRI.

Pokud jde o digitální infrastrukturu, Čína a zúčastněné země posílily spolupráci v oblastech, jako jsou komunikace a internet. Některé projekt, včetně programu ZTE Village Connectivity Program zdokonalily informační infrastrukturu a proměnily vzájemné propojení ve skutečnost, zatímco jiné projekty, jako je China-ASEAN Information Harbor, poskytly regionální spolupráci silnou digitální podporu.

Fotografie ukazuje zahraniční návštěvnici, která si prohlíží čínsko-anglické dvojjazyčné album s názvem „Digitální ekonomika přispívá k inkluzivnímu růstu, výhody pro všechny“.

V Egyptě se hlavní operátoři pevných linek, jako je Telecom Egypt, zapojili do důkladné spolupráce s čínskými podniky s cílem zlepšit infrastrukturu optických sítí a rozšířit pokrytí mobilní sítě.

Pokud jde o digitální dodavatelský řetězec, informační technologie nové generace se více uplatňují v oblastech důležitých pro veřejný blahobyt. Typické projekty, jako je United Imaging, posilují spolupráci společností na Hedvábné stezce s digitální zdravotní péčí. Prostřednictvím dalších projektů, jako je digitální továrna Transsion Holdings v Bangladéši, je globální dodavatelský řetězec dále integrován, což usnadňuje sdílení úspěchů v oblasti digitálních technologií mezi zúčastněnými zeměmi BRI.

V současné době se Beidou Navigation Satellite System, který je postaven a provozován Čínou, stal významnou infrastrukturou nového typu, která poskytuje globálním uživatelům služby určování polohy, navigace a časování s vysokou přesností za každého počasí.

Pokud jde o digitální obchod, projekty zastoupené společností JD Logistics usnadňují globální obchod a přinášejí lidem ze zúčastněných zemí hmatatelné výhody prostřednictvím digitálního rozvoje.

Kilimall, čínská platforma elektronického obchodování založená v roce 2014, která má kořeny v Africe, je pro mnoho afrických spotřebitelů symbolem vysoce kvalitních produktů, rozmanitých možností, dostupných cen a efektivních služeb. Podnikatelský duch bude hnací silou, která změní Afriku, řekl Yang Tao, zakladatel Kilimallu.

V současné době technologické inovace, jako je internet, velká data a umělá inteligence, nadále vytvářejí novou nabídku a poptávku, přinášejí nové příležitosti a rodí nové sny. Budování digitální Hedvábné stezky vyžaduje větší odhodlání a větší sílu pro všechny zúčastněné země BRI, aby lépe spolupracovaly a pomohly více projektům začít, růst a uspět.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *