Vrchy Kuej-lin

Kuej-lin (Guilin) je malebná krajinná oblast nacházející se v jižní části Číny, v regionu Kuej-lin (Guilin).

Toto je jedna z nejznámějších a nejcharakterističtějších krajin Číny, která je známá svou mimořádnou krásou. Vrchy Kuej-lin jsou hlavním symbolem regionu a jednou z nejdůležitějších turistických destinací v Číně.

Vrchy Kuej-lin jsou unikátní krasové kopce, které vznikly erozí vápencových skal. Mají charakteristický tvar stolů, koní, kamenů a dalších podivných tvarů, které vytvářejí jedinečnou krajinu.

Kuej-lin leží na řece Li Ťiang (Li Jiang), která protéká regionem a je hlavní cestou k obdivování těchto malebných kopců. Tato oblast se často nazývá scénická oblast řeky Li.

Jednou z nejpůvabnějších vyhlídek v regionu je plavba na bambusovém raftu po řece Li. Řeka je obklopena ikonickými kopci, které se odrážejí v jejích klidných vodách a vytvářejí dechberoucí výhledy.

Vrchy Kuej-lin jsou známé svými neobvyklými skalními útvary a každý z nich má svou vlastní historii a legendy související s jeho tvarem.

Krajina Kuej-lin inspirovala v průběhu staletí mnoho čínských malířů a básníků. Její krása byla zvěčněna v mnoha obrazech a básních.

Oblast Kuej-lin je oblíbenou turistickou destinací pro čínské i zahraniční cestovatele. Návštěva této oblasti nabízí nezapomenutelný zážitek a možnost objevit kouzlo čínské přírody a kultury.

Oblast vrchů Kuej-lin je chráněna jako přírodní rezervace, aby byla zachována její krása a ekosystém. Existují přísné předpisy na ochranu přírody, které mají za cíl zachovat jedinečnou krajinu. Vrchy Kuej-lin jsou jedním z nejznámějších míst v Číně obdařené krásou malebné krajiny. Je to místo, které přitahuje jak milovníky přírody, tak ty, kteří v Číně hledají kulturní a historické zážitky.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *