V Istanbulu proběhla akce propagující kantonský veletrh

Turečtí obchodní lídři v Istanbulu byli během pondělní akce seznámeni s nadcházejícím čínským importním a exportním veletrhem, běžně známým jako kantonský veletrh.

Shromáždění, které pořádá Istanbulská obchodní komora (ITO), se zúčastnili Chu Shijia, generální ředitel China Foreign Trade Center, a Wei Xiaodong, čínský generální konzul v Istanbulu.

Chu, který vede vládní orgán, který je zodpovědný za pořádání a propagaci Kantonského veletrhu, uvedl, že veletrh je jednou z nejdůležitějších obchodních akcí v Číně a v průběhu let přilákal celosvětové publikum.

Chu také zdůraznil, že letošní veletrh se zaměří na ekologické, nízkouhlíkové, chytré a inovativní produkty.

Čínský generální konzul zdůraznil historickou roli veletrhu při podpoře obchodu mezi Tureckem a Čínou, který zároveň posiloval přátelství mezi oběma zeměmi již od svého založení v roce 1957.

Ahmet Ozer, viceprezident představenstva ITO, poukázal na to, že přibližně 150 tureckých společností se každoročně účastní kantonského veletrhu a dodal, že cílem je zvýšit tento počet v blízké budoucnosti na 250.

„Istanbulská obchodní komora je vždy připravena poskytnout nezbytnou podporu, aby přispěla ke zvýšení obchodních vztahů mezi našimi zeměmi,“ řekl Ozer.

ITO se 700 000 členy patří mezi největší turecké obchodní komory.

134. ročník kantonského veletrhu má začít 15. října v Kuang-čou (Guangzhou) v jižní Číně. Online platforma veletrhu bude nabízet služby pro vystavovatele a kupující až do svého uzavření 4. listopadu.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *