Finsko vítá, že Čína obnovila skupinové zájezdy

David Wu, ředitel čínské pobočky společnosti Visit Finland, v nedávném písemném rozhovoru pro agenturu Xinhua řekl, že je nadšený rozhodnutím Číny znovu otevřít skupinovou turistiku do Finska.

Čínské ministerstvo kultury a cestovního ruchu nedávno vydalo oznámení, které umožňuje celostátním cestovním kancelářím a online turistickým společnostem provozovat odchozí skupinové zájezdy a nabízet balíčky „let + hotel“ pro čínské občany do třetí skupiny vybraných zemí a regionů včetně Finska.

Wu tento vývoj uvítal a řekl, že vidí významný potenciál pro spolupráci mezi oběma zeměmi v odvětví cestovního ruchu.

„Čína jako druhá největší ekonomika světa hraje zásadní roli v globálním rozvoji cestovního ruchu. Z celého srdce vítáme čínské skupinové turisty, kteří navštíví Finsko v nadcházejících měsících,“ řekl Wu.

Poznamenal, že Finsko je oblíbenou destinací pro čínské turisty, zejména pro cestovatele za zimním odpočinkem. Polární záře, Santa Claus a ledové hotely lákají mnoho čínských turistů.

Wu řekl, že věří, že budoucnost spolupráce mezi oběma zeměmi v oblasti cestovního ruchu a civilního letectví, stejně jako kulturní výměny, vypadá slibně.

S obnovením skupinové turistiky se očekává, že spolupráce v oblasti cestovního ruchu mezi Finskem a Čínou bude aktivnější, poskytne více příležitostí pro vzájemné návštěvy a posílí vzájemné porozumění a kulturní výměnu mezi oběma národy.

S cílem přilákat více čínských turistů plánuje Visit Finland zvýšit viditelnost turistických atrakcí země na sociálních sítích a podporovat spolupráci mezi finskými cestovními kancelářemi a čínskými obchodními partnery cestovního ruchu prostřednictvím organizovaných akcí a výstav.

Visit Finland je součástí Business Finland, což je oficiální vládní agentura pro podporu obchodu a investic.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *