Čínské automobilové firmy získaly během IAA Mobility 2023 v německém Mnichově ocenění AutoVision China

Čínské automobilové společnosti BYD, GAC, Zeekr a Leapmotor získaly v den zahájení IAA Mobility 2023 ocenění za nejcoceňovanějsší značku v rámci AutoVision China na slavnostním ceremoniálu globálního ocenění AutoVision, který se konal v úterý v německém Mnichově.

První získání těchto ocenění během jedné z největších a nejvýznamnějších světových akcí v oblasti mobility – IAA Mobility – představovalo významný milník pro čínské automobilové značky, které úspěšně vstoupily na mezinárodní trh.

Po slavnostním předání cen se Li Zhenjing, ekonomický poradce čínského velvyslanectví v Německu, Jan Heckmann, vedoucí IAA při Německém svazu automobilového průmyslu (VDA), Alexander Kammel, předseda mezinárodního festivalu AutoVision Awards, Liu Yan, zástupce Generální tajemník Čínské asociace výrobců automobilů a Shi Jianhua, zástupce generálního tajemníka Číny EV100 sešli s dalšími oceněnými zástupci a hosty z různých zemí, aby si vyměnili názory a diskutovali o inovativním rozvoji zelené mobility.

Jan Heckmann poznamenal, že automobilový průmysl čelí nebývalým změnám a nikdo nemůže přežít sám. Transformace potřebuje podporu společnosti. Pouze vzájemnou pomocí lze nalézt způsoby, jak učinit mobilitu efektivnější, bezpečnější, rychlejší a šetrnější k životnímu prostředí.

Alexander Kammel, předseda mezinárodního festivalu AutoVision Awards, věří, že AutoVision Awards jsou platformou pro globální vystavování automobilů, inovací a výměny nápadů, která aspiruje na poskytování nejlepších služeb pro budoucí mobilitu.

Chen Yong, předseda AutoVision China, řekl, že čínské automobilové značky si při integraci na mezinárodní trh potřebují osvojit pokročilé zkušenosti se správou značek ze světa a poskytnout světu čistá a ekologicky šetrná nová energetická vozidla, která uspokojí potřeby lidí v oblasti mobility.

AutoVision Awards, založené v roce 1993, jsou předním mezinárodním oceněním za autokreativní vize udělované během IAA v Mnichově (dříve Frankfurt) a podporované VDA. Od svého založení se AutoVision Awards pyšní silným vlivem na šíření značky v globální automobilové komunitě.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *