SEG Solar se řadí mezi globální výrobce solárních panelů Tier 1

SEG Solar, přední americký výrobce fotovoltaických modulů pro utilitní, komerční a rezidenční trhy, se zařadil po třetí čtvrtletí na seznamu Tier 1 globálních výrobců solární energie ve výhledu trhu Bloomberg NEF (BNEF).

Společnost SEG byla nadšena, že BNEF uznala dlouhou a úspěšnou historii společnosti jako důvěryhodného bankovního partnera pro financování projektů v solárním prostoru. Rozsáhlé zkušenosti společnosti SEG s pomocí vývojářům a vlastníkům projektů s krátkodobými i dlouhodobými strukturami dluhového a kapitálového financování jí umožňují poskytovat efektivní a kreativní řešení pro složité transakce, řekl Jim Wood, generální ředitel SEG.

Zákazníci mají na současném trhu mnoho možností pro dodávky modulů a SEG věří, že její flexibilní a na výsledky orientovaný přístup k uzavírání obchodů odděluje společnost od zbytku konkurence. SEG chápe svou roli v celkovém rozvoji projektu a považuje za prioritu spolupracovat s vlastníky a financujícími stranami na co nejhladším dodání energie do sítě, dodal Wood.

Systém hodnocení BNEF je známý svým přísným hodnocením různých kritérií včetně kvality produktů, účasti na vládních projektech a přístupu k bankovnímu financování. SEG je jedním z mála amerických výrobců, který byl uveden na seznamu Tier 1.

SEG se pyšní přísnou kontrolou kvality a certifikuje všechny své produkty prostřednictvím hodnocení třetích stran. Továrna společnosti v Houstonu v Texasu se strategicky zaměřuje na pokročilé výrobní linky TOPCon s plány proniknout na americký trh s komponenty TOPCon. Továrna má zahájit výrobu v roce 2024 a významně přispěje k integraci lokalizovaného dodavatelského řetězce SEG.

Společnost SEG, založená v roce 2016, je předním vertikálně integrovaným výrobcem fotovoltaických systémů se sídlem v Houstonu v Texasu v USA a věnuje se dodávání spolehlivých a nákladově efektivních solárních panelů na trh. SEG bude mít více než 5,5 GW globální výrobní kapacity modulů v roce 2024. Do konce roku 2022 bylo na amerických a evropských trzích instalováno více než 2 GW produktů SEG.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *