Okres I-šuej v provincii Šan-tung zvyšuje úsilí o posílení mezinárodní komunikace

Nedávno skupina více než 20 učitelů a studentů z University of Jeddah v Saúdské Arábii přijela do okresu I-šuej (Yishui) v Lin-i (Linyi) ve východní Číně v provincii Šan-tung (Shandong), aby zde strávila dvoudenní letní tábor čínské kultury, který zahájila Shandong Normal University.

Po návštěvě místních scénických míst šli učitelé a studenti do čajové zahrady a zažili celý proces přípravy čaje včetně sběru, smažení, degustace atd.

Zahraniční učitelé a studenti vyjádřili, že tyto aktivity jsou nezapomenutelné a pomáhají lépe porozumět čínské čajové kultuře a umocňují všestranný pocit jedinečného kouzla ruční výroby v okrese I-šuej.

Vysoká škola mezinárodního vzdělávání, Shandong Normal University, podepsala rámcovou dohodu o spolupráci s místním čajovým podnikem v okrese I-šuej a nedávno společně vybudovala základny praktické výuky.

Od podepsání smlouvy loni v srpnu otevřel podnik cizincům, kteří studují v Číně, dveře k porozumění čínské čajové kultuře a možnost užít si krásné výhledy na venkov, řekl Ma Maoxiang, děkan College of International Education of Shandong Normal University, a dodal, že společné budování základny praktické výuky je novou kapitolou v oblasti spolupráce mezi univerzitami a podniky a při revitalizaci venkova.

V posledních letech přikládá okres I-šuej důležitost šíření tradiční čínské kultury a využívá příležitosti mezinárodní komunikace k propagaci kultury Qilu a krásných turistických zdrojů provincie Šan-tung do zámoří.

V dalším kroku okres prozkoumá širší kulturní, talentové, vědecké a technologické výměnné projekty, posílí externí komunikaci a dosáhne vzájemného prospěchu a oboustranně výhodných výsledků.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *