Německý dodavatel automobilů ZF otevírá R&D centrum v Číně

Německý dodavatel automobilů ZF Group otevřel nové R&D centrum v Kuang-čou (Guangzhou), hlavním městě jihočínské provincie Kuang-tung (Guangdong), kde také zahájil výstavbu závodu na elektroniku pro automobily.

Technologické centrum v Kuang-čou je čtvrtým R&D centrem společnosti v Číně a prvním v jižní Číně. Zaměřuje se na oblasti, jako je vývoj softwaru, mechatronický design a systémová integrace, uvedla společnost ZF na slavnostním zahájení v úterý.

Sériová výroba je plánována na rok 2025 a závod v Kuang-čou je druhou továrnou na automobilovou elektroniku ZF v Číně. Její produkty budou zahrnovat pokročilé asistenční systémy pro řidiče (ADAS), bezpečnostní elektroniku a ovladače podvozku.

„Budeme pokračovat v inovacích a investovat v Číně, která je světovou jedničkou v oblasti špičkových a iteračních technologií,“ řekl Stephan von Schuckmann, člen představenstva ZF Group.

Kuang-čou se nachází v oblasti delty Perlové řeky, která se může pochlubit silnou technologickou a výrobní zdatností a je jedním z největších automobilových klastrů v Číně.

Generální ředitel ZF Holger Klein již dříve uvedl, že výzkumné a vývojové aktivity společnosti v Číně nabývají na důležitosti, protože společnost potřebuje lokalizaci, aby získala rychlost na tomto trhu, který popsal jako „trh velmi milující inovace“.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *