NaaS spolupracuje s Hyundai na budování ekosystému nabíjecích služeb v Číně

Čínský poskytovatel nabíjecích služeb pro elektromobily (EV) NaaS podepsal dohodu o partnerství se společností Hyundai Motor Group (Čína) o poskytování komplexního řešení služeb inteligentního nabíjení pro modely značky Hyundai Motor Group a podpoře modernizace nabíjecích služeb NEV společným úsilím v pondělí, uvedla Shanghai Novinky o cenných papírech.

Konkrétně bude NaaS v rámci partnerství vyvíjet přizpůsobené služby, jako je služba nabíjení elektromobilů, správa objednávek atd., založené na platformě propojených služeb Hyundai, čímž bude dosaženo stavu nabíjení vozidla a monitorování instalace pilotů v reálném čase, takže si řidiči užijí pohodlnější a efektivnější nabíjení. služby.

Hyukjoon Lee, prezident a ředitel China Hyundai Motor Group China, během slavnostního podpisu uvedl, že Čína je největším a nejrychleji rostoucím trhem s elektromobily na světě, Čína vede nejen prodej elektromobilů, ale také kvalitu služeb souvisejících s elektromobily. Hyundai bude nadále vylepšovat a rozšiřovat své nabíjecí služby prostřednictvím spolupráce s NaaS a poskytovat zákazníkům elektromobilů pohodlnější a aktualizovanější nabíjecí služby.

Wang Yang, zakladatel a generální ředitel NaaS, uvedl, že nabíjecí zařízení hrají klíčovou podpůrnou roli při zlepšování pronikání elektromobilů. Ruku v ruce s novými hráči v řetězci energetického průmyslu zapojí NaaS uživatele do rychlejších, snadnějších a nákladově efektivnějších nabíjecích služeb a bude spolupracovat s Hyundai na pomoci s modernizací nabíjecích služeb.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *