Město Šen-jang usiluje o vybudování hlavního města veslařství

Šen-jang (Shenyang), hlavní město severovýchodní čínské provincie Liao-ning (Liaoning) a kdysi průmyslová páteř Číny, získalo nový vzhled, když se snaží vybudovat hlavní město pro veslaře. Spoléhá se na řeku Chun-che (Hunhe), která je známá jako nejkrásnější dráha pro veslování v Číně.

Svůj cíl vytvořit nejkrásnější dráhu, největší akci a nejlepší prostředí pro veslování město v posledních letech splnilo.

Veslařský závod v Šen-jangu prokázal solidní dynamiku rozvoje. Soutěže dosáhly vyšších rychlostí, rok od roku se rozšiřuje počet účastníků. Prokázal se též účinek značky a samotná schopnost průmyslového řízení sportovní akce byla vylepšena.

Vynikli veslaři, kteří se zúčastnili tréninku na řece Chun-che v Šen-jangu, získali na posledních olympijských hrách medaile, dokonce i zlaté medaile.

V současné době se veslování stalo modelem integrovaného rozvoje sportu a vzdělávání v Šen-jangu a bylo zařazeno do školních osnov mnoha škol, což přispívá ke zdravému růstu mladých lidí.

Šen-jang také aktivně podporuje integrovaný rozvoj sportovního průmyslu a odvětví kulturní turistiky, aby obohatil život občanů.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *