Arxan v severní Číně vítá turisty z celého světa, aby poznali místní přírodní krásy

Čínská turistická konference 2023 se bude konat od 2. do 3. září v Arxanu, v severočínské autonomní oblasti Vnitřní Mongolsko, a přivítá turisty z domova i ze zahraničí, aby se připojili a dopřáli si krásné přírodní scenerie Arxanu. Informaci zveřejnilo ministerstvo kultury a cestovního ruchu na pondělní tiskové konferenci.

Arxan se nachází v jihozápadní části střední části pohoří Greater Khingan Range, největšího pralesa v Číně. Díky bohatým přírodním zdrojům, jako jsou lesy, horké prameny a krásný sníh, se město stalo oblíbeným turistickým cílem.

Tato konference o cestovním ruchu si klade za cíl podpořit rozvoj odvětví cestovního ruchu v Arxanu. Velkolepá akce bude zahrnovat devět hlavních aktivit včetně zahajovacího ceremoniálu, projížďky s vlastními silami přes pohoří Greater Khingan Range, venkovské umělecké kampaně, fóra o kultuře a cestovním ruchu, jakož i revitalizace venkova a společné prosperity podporované cestovním ruchem, výstavy na téma „nehmotné kulturní dědictví a cestovní ruch“ a historie rozvoje Arxanu v posledním desetiletí, výměnná setkání na téma cestovního ruchu a zážitková akce s produktem cestovního ruchu.

Během konference se také bude konat kempová rally, festival lesní hudby, food festival nabízející čínská, ruská a mongolská jídla a plavební průvod, který představí nové formáty a scénáře turistického sektoru Arxanu.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *