Alibaba Cloud spouští v Japonsku digitální laboratoř

Alibaba Cloud, cloudová pobočka čínského internetového gigantu Alibaba, v úterý oznámila spuštění laboratoře digitální transformace v Japonsku, která se snaží spolupracovat s místními podniky na urychlení digitalizace.

Laboratoř, která se zaměřuje především na sektory maloobchodu a logistiky, si klade za cíl společně vyvíjet inovativní průmyslová řešení se zúčastněnými členy v Japonsku, uvádí tisková konference v Tokiu.

Alibaba Cloud a její technologičtí partneři poskytnou v rámci programu členům zdroje, jako je cloud computing, služby AI a průmyslové know-how, aby mohli upgradovat své služby.

„Jsme nadšeni, že můžeme spolupracovat s předními podniky v Japonsku, abychom prostřednictvím této nové iniciativy podpořili DX (digitální transformaci) a EX (transformaci zkušeností) napříč sektory,“ řekl Unique Song, country manager Alibaba Cloud Intelligence v Japonsku.

Mezi první členy laboratoře patří japonská realitní společnost Tokyu Land Corporation a oděvní společnost TSI Holdings. Společnosti včetně japonského herního studia JP Games a livestreamingové společnosti LaLa Station z Jižní Koreje se připojí jako technologičtí partneři, aby členům poskytli své technologické znalosti.

Podle Alibaba Cloud se účastníci programu budou pravidelně scházet na networkingových akcích, technologických školeních a sdílení průmyslových trendů, aby inkubovali aplikace nové generace.

Laboratoř, do které se mohou místní firmy připojit zdarma, je nyní otevřena pro podávání žádostí. Alibaba Cloud očekává, že do konce tohoto roku přivítá více než 60 místních účastníků.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *