V Belgii se koná akce na podporu investic pro město Wej-chaj v provincii Šan-tung

Vlámsko-čínská obchodní komora (FCCC) nedávno v Belgii uspořádala online propagační akci představující investiční prostředí a obchodní příležitosti města Wej-chaj (Weihai) v provincii Šan-tung (Shandong) ve východní Číně.

Wej-chaj se může pochlubit dobrým prostředím pro investice a rozvoj podnikání, řekla Gwenn Sonck, výkonná ředitelka FCCC.

Nejnovější pokrok osmi hlavních průmyslových klastrů a 10 průmyslových řetězců ve městě ilustroval z hlediska průmyslu, podniků, politik a tržního potenciálu Chen Hui, hlavní představitel Evropského úřadu pro hospodářské a obchodní zástupce městské samosprávy Wej-chaj.

Společnost Bekaert se sídlem v Belgii, která v roce 2004 postavila ve Wej-chaj továrnu na ocelový kord, se během akce podělila o svůj příběh s Wej-chaj a poznamenala, že komplexní služby poskytované městem Wej-chaj posílily důvěru společnosti ve zvýšení kapitálu a rozšíření výroby s ohledem na vybudování svého závodu ve Wej-chaj na největší továrnu na ocelový kord skupiny na světě.

Příští rok to bude 20. výročí našeho výrobního závodu ve Wej-chaj, řekl Adam Touhig, senior viceprezident Bekaert Rubber Reinforcement Asia.

Je třeba poznamenat, že Belgie je jedním z důležitých zdrojů zahraničních investic ve Wej-chaj. Využití belgických investic představuje 60 procent přijatých evropských investic Wej-chaj. Město se tak spojilo s FCCC, které jako „městský partner“ Wej-chaj v Evropě pomáhá podporovat a hledat spolupráci.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *