PingPong a AliExpress spojí ruce při poskytování služeb přeshraničních plateb pro čínské prodejce

Globální platební platforma PingPong nedávno navázala partnerství s AliExpress, platformou pro přeshraniční e-commerce spadající pod čínský gigant e-commerce Alibaba Group, za účelem poskytování přeshraničních platebních a inkasních služeb, uvedl v pondělí China Securities Journal.

Podle zprávy si čínští prodejci mohou v aplikaci AliExpress zvolit jako způsob platby PingPong. Po dokončení ověření účtu mohou přijímat platby ze zámořských prodejů a vybírat prostředky v offshore RMB, onshore RMB a dalších měnách.

Současně mohou uživatelé PingPongu také přistupovat k odpovídajícím službám výběrem „platforma AliExpress“ v backendu a dokončit vazbu účtu.

„PingPong byl původně založen se záměrem pomoci prodejcům realizovat jejich sny o globálním obchodu bezpečným a pohodlným způsobem. To je také jeden z důležitých předpokladů pro usnadnění spolupráce mezi AliExpress a platformou PingPong,“ řekl Lu Shuai, spoluzakladatel společnosti PingPong.

Tato spolupráce je nejen prvním platebním partnerstvím AliExpressu s externím partnerem, ale také demonstruje odhodlání Alibaby podporovat otevřená a oboustranně výhodná průmyslová ekosystémová partnerství. Obě strany doufají, že se spojí, aby optimalizovaly produkty a rozšířily hranice služeb, aby podpořily čínské prodejce při dosahování širšího globálního trhu a urychlení globalizace čínské značky, dodal Lu.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *