Letní turistický trh ve městě Li-ťiang obohacují inovativní produkty

Večer 8. července se kapely složené ze zpěváků, kytaristů, baskytaristů, bubeníků atd. spustily do lidových písní na náměstí starého města Li-ťiang (Lijiang) v jihozápadní čínské provincii Jün-nan (Yunnan) a přilákaly turisty, aby si užili relaxační hudbu.

Inovativní turistické produkty, formáty a zážitky, jako je vystoupení lidových písní, rozpálily letní turistický trh ve městě Li-ťiang. Podle Yin Liangqina, zástupce ředitele městské správy kultury a cestovního ruchu města, navštívilo oblíbenou turistickou destinaci od začátku července každý den v průměru asi 170 000 turistů, což je ve srovnání s minulými lety výrazný nárůst.

V posledních letech zavádí Li-ťiang neustále nové produkty na podporu cestovního ruchu.

Například na základě sněhové hory Jü-lung (Yulong) a bohatých živočišných a rostlinných zdrojů v jejím okolí město spustilo řadu turistických produktů pro turisty, aby ocenili scenerii východu slunce na sněžné hoře, podívali se na hvězdnou oblohu a prováděli vědecký výzkum rostlin.

Aby obohatila turistický zážitek, vytvořila řadu turistických atrakcí s „turismem a zemědělstvím“, které umožňují turistům chytat ryby na rýžových polích, sbírat ovoce v sadech, upéct dort z růžových květů a zároveň si užívat přírodní scenerie v okrese Ku-čcheng (Gucheng) a okres Jü-lung.

Mezitím Li-ťiang zavedl takové produkty cestovního ruchu, jako jsou studijní cesty, rodinné výlety a výlety na míru, aby vyhovovaly měnícím se požadavkům trhu. Například turisté, kteří si vyberou studijní cestu v Li-ťiangu, se obléknou do tradičního oděvu místní etnické menšiny Na-si (Naxi), navštíví vesnice Na-si, naučí se mluvit jazykem Na-si, budou si užívat tanec a vařit s lidmi Na-si v jednodenním turné doprovázeném turistickými průvodci.

Zjistilo se, že město Li-ťiang podniká cílená opatření ke zlepšení služeb cestovního ruchu a správy scénických míst, aby v letošním létě vytvořilo pro turisty příjemnou prázdninovou atmosféru.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *