Index odhaluje zlepšující se postavení značky keramiky Chuaj-žen v severočínském Šan-si

Chuaj-žen (Huairen), město známé jako hlavní město každodenní keramiky v severní Číně, zaznamenává významný pokrok v regionálním brandingu neboť nejnovější index, který měří komunikaci a vliv jeho keramické značky, od ledna 2022 vzrostl.

Dne 29. června debutoval index komunikace značky Xinhua·Huairen Ceramics na fóru o vysoce kvalitním rozvoji charakteristického lehkého průmyslu, které se konalo během prvního ročníku výstavy Characteristic Professional Town Investment and Trade Expo v Šan-si (Shanxi).

Index sestavený čínskou ekonomickou informační službou (CEIS) vystavěný na dvou základních prvcích založených na velkých datech, popularitě a důvěryhodnosti pro sledování komunikační účinnosti a vlivu keramiky v Chuaj-žen, vzrostl od dubna do června mezičtvrtletně až o 16,25 procenta.

Díky plodné geografické značce a neustálému nárůstu zpráv v médiích částečně díky řadě schůzek s doporučeními a tematických propagačních aktivit se město ve druhém čtvrtletí často objevovalo ve vztahu ke pojmům jako „průmyslový klastr“, „značka“, „kvalita“ a „profesionální město“.

Zhang Chun, profesor na keramické univerzitě v Ťing-te-čen (Jingdezhen), řekl, že keramika Chuaj-žen jako regionální značka již má jistou reputaci doma i v zahraničí a oblibu si získává i skupina místních firemních skupin.

Za takových okolností Zhang navrhl, že Chuaj-žen může dále usilovat o vysoce kvalitní rozvoj místního keramického průmyslu prostřednictvím kampaní na zlepšení průmyslové kvality, veřejných služeb, standardů značky a výstavby keramických měst.

Jako město, kde se vyrábějí asi dvě třetiny každodenních čínských keramických výrobků, Chuaj-žen vždy dodržuje diverzifikaci produktů, optimalizaci kvality a branding, aby zlepšilo vliv místního keramického průmyslu.

Chuaj-žen, které se může pochlubit roční výrobou keramiky ve výši 6,3 miliardy jüanů (asi 19 miliard Kč), plánuje vybudovat keramické profesionální město s prvotřídní průmyslovou ekologií a celkovou roční produkcí 10 miliard jüanů (asi 30 miliard Kč) do roku 2025 a 30 miliard jüanů (asi 90 miliard Kč) do roku 2035.

V současné době se denní výroba hlavního města keramiky v severní Číně široce vyváží do zemí v Evropě, Severní Americe, Střední Asii a na Středním východě a export tvoří asi 50 procent místního prodeje keramiky.

V roce 2022 bylo profesionální město keramiky Chuaj-žen uvedeno mezi první várkou top 10 charakteristických profesionálních měst provincie Šan-si (Shanxi), kde ve dnech 28. až 30. června proběhl 1. veletrh investic a obchodu Shanxi Characteristic Professional Town, který podpořil vliv místních značek a urychlil seskupování průmyslu pro oboustranně výhodnou spolupráci.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *