Čínský oficiální web pro BRI spouští nové čínské a anglické stanice

Ve čtvrtek byly oficiálně spuštěny nově revidované čínské a anglické stanice portálu Belt and Road Portal (BRP, https://eng.yidaiyilu.gov.cn), čínské oficiální webové stránky pro iniciativu Hedvábné stezky (BRI).

Revidované stanice s původním obsahem, podrobnými informacemi a praktickými službami zvýrazňují řadu exkluzivních rubrik, poskytují hojnější data a informační zdroje a nabízejí přístup k pohodlnějším a efektivnějším obchodním službám.

Ve snaze lépe uspokojit potřeby domácích i zahraničních uživatelů jsou nové verze BRP aktualizovány v rozvržení, designu a funkcích a přidávají vybrané sekce pro hlavní příběhy, multimediální zprávy a specifické služby.

Oslava desátého výročí BRI, tato nedávná revize BRP využila technologie velkých dat a umělé inteligence ke zlepšení kvality, flexibility a použitelnosti webových stránek, čímž se staly inteligentním portálem, který je zaměřen na uživatele a kombinuje různé funkce, jako je zpravodajství, vyhledávání informací a veřejné služby, uvádí zástupce BRP.

Pod dohledem kanceláře vedoucí skupiny pro podporu iniciativy Belt and Road, je BRP společně řízena Národní komisí pro rozvoj a reformy (NDRC) a Xinhua News Agency a je spolupořádána Čínskou ekonomickou informační službou přidruženou k agentuře Xinhua a Státním informačním centrem přidruženým k NDRC.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *