Čínské Kuej-čou navázalo spolupráci s Izraelem v otázce ekologického zemědělství

Ve čtvrtek se v Kuej-jen-ku (Guiyangu), hlavním městě Kuej-čou (Guizhou), konala obchodní konference zaměřená na podporu spolupráce mezi provincií Kuej-čou na jihozápadě Číny a Izraelem v oblasti ekologického zemědělství a environmentálních technologií.

Očekává se, že obě strany budou díky kombinaci technologických výhod Izraele v zemědělství a environmentálních sektorech s úspěchy Kuej-čou v rozvoji ekologického zemědělství společně podporovat udržitelný rozvoj prostřednictvím hlubší výměny praktických zkušeností, řekl Gadi Harpaz, generální konzul Izraele v Čcheng-tu (Chengdu) na čtvrteční konferenci, na které se sešli zástupci příbuzných podniků z Izraele i Kuej-čou.

Podporou další spolupráce v oblasti zemědělských zavlažovacích technologií, agroekologických technologií a školení talentů se provincie Kuej-čou snaží integrovat své výhodné zemědělské sektory s izraelskými špičkovými technologiemi ve snaze dosáhnout oboustranně výhodných výsledků.

Izrael si uvědomuje rozvojový potenciál Kuej-čou v různých oblastech a oceňuje příležitost spolupráce s čínskou provincií a těší se na další výměnu mezi oběma stranami, uvedl Harpaz.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *