Čínský kraj najímá světové hudebníky na propagaci kultury Tulou

Oblast Chua-an (Hua’an) zahájila 25. června ve městě Čang-čou (Zhangzhou) v jihovýchodní čínské provincii Fu-ťien (Fujian) aktivitu s cílem najmout globální hudebníky, kteří se zajímají o propagaci kultury Tulou, jedinečné rezidenční architektury v provincii.

Kampaň byla zahájena během veletrhu zaměřeného na kulturní a turistickou propagaci oblasti Chua-an, stejně jako online a offline výstavy vybraných produktů okresu.

Najímáním profesionálních hudebníků, kapel a umělců, kteří budou dobrovolně vytvářet a předvádět hudbu či tanec a kteří budou interpretovat kulturu Tulou, chce kraj podpořit řadu akcí včetně uměleckého festivalu kultury Tulou a také výstav, koncertů a hudebních festivalů s hudbou Tulou.

Kromě toho budou dobrovolníci podílející se na tvorbě a vystoupeních prostřednictvím těchto akcí spolu s globálními hudebníky s významným společenským vlivem pravděpodobně pozváni, aby sloužili jako mluvčí oblasti Chua-an a přinášeli světu místní kulturní obraz.

Prostřednictvím těchto opatření se kraj zavázal shromáždit talentované hudebníky z celého světa a vytvořit globální komunikační platformu hudby a umění s kulturním dědictvím, aby se zvýšilo uznání a ocenění umění a kulturního dědictví Tulou na celosvětové úrovni.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *