Xifeng Liquor se na galavečeru China Brand Day 2023 opět stává u cizinců jednou z oblíbených čínských značek

Xifeng Liquor, značka Baijiu od renomovaného čínského výrobce lihovin Xifeng Group, vstoupila do seznamu 50 nejoblíbenějších a nejoblíbenějších čínských značek pro cizince na galavečeru China Brand Day 2023, který se konal 10. května v Šanghaji.

Xifeng Liquor byl zvolen do seznamu již podruhé díky přízni a pozornosti ze strany zahraničních spotřebitelů a také díky špičkovému vývoji značky a strategiím tvorby klíčových produktů.

Seznam představuje vítěze měsíčního online hlasování „Dejte like své oblíbené čínské značce (2022–2023)“, které společně pořádají projekt národních značek tiskové agentury Xinhua, čínská ekonomická informační služba, časopis China Today a China.org.cn, aby pomohly lépe utvářet image čínských značek.

V posledních letech čínské značky rychle rostly a mnoho čínských značek se stalo vlivnými z hlediska popularity po celém světě.

Pro průmysl Baijiu se poměr koncentrace zlepšuje a spotřeba má tendenci být stále více koncentrována mezi hlavními značkami a hlavními produkty.

Tváří v tvář příležitostem, které přináší doba, společnost Xifeng Liquor s dlouholetou historií a jedinečnými pivovarnickými technikami vynakládá velké úsilí na pokrok ve vývoji vyšší kvality a zintenzivňuje své úsilí proniknout do celého světa, aby přinesla slavné čínské Baijiu více spotřebitelům z celého světa.

Skupina Xifeng se také jako aktivní účastník iniciativy Hedvábné stezky několikrát účastnila mnoha špičkových kooperačních a komunikačních aktivit, jako je Thousand Miles on the Silk Road – The Brand Journey a NEXT Summit, aby hledala podobnosti mezi čínskými a cizími kulturami a urychlila své globalizační úsilí.

V roce 2022 byla Xifeng Group pozvána k návštěvě velvyslanectví Portugalska a Lucemburska v Číně, aby s nimi sdílela tradiční čínskou kulturu, kde Baijiu tvořilo most. Čínský likér Baijiu byl také určeným likérem pro šestý NEXT Summit a byl trvale archivován muzei v Indonésii.

Kromě postupující globalizace prostřednictvím kulturní výměny urychlila skupina Xifeng svůj pokrok v internacionalizaci prostřednictvím sladění souvisejících vlastních norem se srovnatelnými normami mezinárodními.

Čínský výrobce Baijiu nyní provedl kompletní dohled nad procesem a umožňuje sledovat každý produkt Xifeng Liquor prostřednictvím vytvoření základny pro vaření surového obilí a zavedení mezinárodního řízení 7S a 10S přímo na místě.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *