Projekty se zahraničními investicemi v hodnotě 17,78 miliardy USD byly podepsány na akci na podporu investic v provincii Če-ťiang

Během 24. čínského investičního a obchodního sympozia, které začalo v úterý ve východočínském Ningbo v provincii Če-ťiang (Zhejiang), bylo podepsáno celkem 62 projektů se zahraničními investicemi ve výši 17,78 miliardy amerických dolarů.

Projekty špičkových průmyslových odvětví včetně výroby špičkových zařízení, biofarmaceutické a digitální ekonomiky, byly zainvestovány investory ze Spojených států, Německa, Francie, Belgie, Singapuru atd. Mezi nimi 35 projektů zahrnuje obchody za více než 100 milionů amerických dolarů. Je pozoruhodné, že šest z podepsaných projektů má podle organizátorů investice přesahující 1 miliardu amerických dolarů.

Sympozium zorganizovala lidová vláda provincie Če-ťiang a přilákala delegáty z více než 150 společností Fortune 500, předních nadnárodních společností, globálních agentur na podporu investic a obchodních sdružení z přibližně 30 zemí a regionů.

Čínská provincie Če-ťiang přijala od letošního roku řadu opatření týkajících se podpory investic, politiky, inovací a služeb. V prvním čtvrtletí letošního roku vzrostly přímé zahraniční investice (FDI) do provincie ve skutečném využití meziročně o 23,2 procenta na 7,29 miliardy amerických dolarů.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *