Čínský výrobce elektromobilů Seres zveřejnil zprávu ESG za rok 2022

Čínská značka elektrických vozidel Seres nedávno vydala svou první výroční zprávu ESG (Environmental, Social, and Governance).

Zpráva dále vysvětluje praxi společnosti Seres, jakožto vědeckého výrobního podniku s hlavní činností v oblasti nových energetických vozidel (NEV), při zlepšování řízení ESG, jako je snižování emisí, inovativní výzkum a vývoj (R&D), bezpečnost a blaho zaměstnanců a řízení společnosti.

Podle zprávy společnost Seres integrovala zelenou filozofii do celého životního cyklu svého produktu včetně designu, výroby, logistiky a recyklace.

Společnost Seres uvedla, že přijala odlehčený design a zelenou baterii ke snížení spotřeby energie. Společnost řídila vypouštění odpadů a snížila hlukové znečištění se 100 procenty nakládání s odpady a prevencí znečištění. Kromě toho také vyvinula úsilí v oblasti logistiky, aby snížila znečištění životního prostředí podporou recyklovaných obalů.

V reakci na trendy inteligence a digitalizace v odvětví NEV Seres nadále investuje do výzkumu a vývoje špičkových technologií. V roce 2022 společnost investovala 3,106 miliardy jüanů (asi 9,7 miliardy Kč) do výzkumu a vývoje a může se pochlubit 3000 patenty na základní technologii a více než 300 patenty na vynálezy.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *