Společnost SERES přijala na autosalonu v Bruselu přes 20 000 objednávek

Čínská značka elektrických vozidel SERES se představila na autosalonu v Bruselu se svým novým energetickým strategickým modelem SERES 5 a podepsala smlouvy s více než 20 partnery na více než 20 000 nových objednávek aut, uvedl China Securities Journal vedený společností Xinhua.

Nový model SERES 5 uvedený na trh společností SERES je prvním novým energetickým vozidlem, které čínská automobilka uvedla na trh v roce 2023 na zámořském trhu. Uvedení tohoto vozidla je dalším důležitým krokem pro strategickou globalizaci nových energetických vozidel SERES.

Společnosti SERES v průběhu let nepřetržitě zkoumala zámořské trhy a její nové produkty pro energetická vozidla jsou dobře přijímány v Německu, Jižní Koreji, Singapuru i na dalších trzích.

Kromě toho společnost vybudovala montážní závody s partnery v Maroku, Pákistánu, Turecku a na dalších trzích, aby prohloubila místní operace. S neustálou iterativní modernizací automobilových produktů se produktový systém SERES na evropském trhu postupně zlepšoval a tržní základ se postupně stabilizoval.

Od roku 2022 vyvezla společnost SERES téměř 500 000 vozidel na více než 70 exportních trhů.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *