Francouzská značka mobilních telefonů WIKO kontrolovaná čínskou firmou uvádí na čínský trh nový smartphone

Francouzská značka mobilních telefonů WIKO v úterý oficiálně uvedla na čínský trh svůj první smartphone s ekologií HarmonyOS WIKO 5G, uvedlo středeční vydání Shanghai Securities News.

WIKO je značka ovládaná čínskou technologickou firmou Telling Telecommunication Holding Co., Ltd., která v roce 2021 získala mobilní telefony WIKO spolu s další čínskou firmou Dongguan Financial Holdings.

Telefon WIKO 5G má distribuovanou schopnost HarmonyOS a byl certifikován HarmonyOS Connect, inteligentní hardwarovou ekologií vyvinutou čínským technologickým gigantem Huawei.

Podle Tellinga bude strategická expanze WIKO oficiálně zahájena na čínském trhu v roce 2023 a v budoucnu se budou produkty WIKO prodávat v autorizovaných obchodech s mobilními telefony Huawei a na JD.com a dalších platformách.

Očekává se, že WIKO 5G, vybavené ekologií 5G a HarmonyOS, rychle obsadí podíl na domácím trhu smartphonů podporovaném ekologickým řetězcem HarmonyOS, konkrétně HarmonyOS pro chytré domácnosti, automobily, produkty 3C atd., a prodejní kanály Telling, uvádí společnost.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *